Зміна ватажка бойовиків «ЛНР» загрожує тим, що це може уповільнити виконання Мінських домовленостей, зокрема обміну полоненими.

Зміна ватажка бойовиків «ЛНР» загрожує тим, що це може уповільнити виконання Мінських домовленостей, зокрема обміну полоненими.

Про це в ефірі Громадського повідомив журналіст Андрій Діхтяренко.

«На жаль, я боюсь, що ці події взагалі ніяк не будуть сприяти ані відновленню суверенітету України над окупованою територією, ані якоюсь реінтеграцією. Навіть Мінські домовленості. Я думаю, що зараз є дуже великий ризик, що весь цей процес загальмується. В першу чергу це що стосується обміну полоненими», — сказав він.

Діхтяренко додав, що в самоназваній «ЛНР» відбуватимуться масштабні «кадрові перебудови».

«Зараз в Луганську прийшло нове угруповання до влади. Вони будуть змінювати практично усіх нелояльних людей. А дуже багато людей, яких Плотницький попризначав на посади, їх будуть зараз прибирати», — зазначив журналіст.

ЧИТАЙТЕ: Переворот в «ЛНР»: штурм «прокуратури» і «гра в хованки» Плотницького.

Раніше стало відомо, що ватажок самоназваної «ЛНР» Ігор Плотницький пішов з «посади» через «стан здоров'я».

Відтак у Плотницького відбувся конфлікт із так званим главою «МВС ЛНР» Ігорем Корнетом, якого Плотницький напередодні відсторонив від «посади».

Після цього у центрі окупованого Луганська невідомі озброєні та у військовій формі особи перекрили вулиці та заблокували адмінбудівлі. Згодом стало відомо, що це підлеглі Корнета, які відмовились виконувати «накази» Плотницького.

23 листопада з'явилась інформація, що ватажок «ЛНР» Плотницький виїхав до Росії. Після цього з'явилось відео, на якому Плотницький прибуває в аеропорт

15 листопада повідомлялося, що Путін пообіцяв поговорити з ватажками бойовиків щодо звільнення полонених.

Раніше лідер руху «Український вибір» і кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук заявив, що обмін полонених на Донбасі відбудеться у форматі 306 на 74, до новорічних свят. 

У свою чергу, ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко заявив про готовність до обміну полоненими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корнет проти Плотницького: «розборки» між ватажками бойовиків у центрі Луганська

Поділитись: