Законопроєкт щодо статусу добровольців-учасників бойових дій на Донбасі мають розглянути у Верховній Раді на наступному пленарному тижні, а зміни до Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту», спрямовані на підтримку членів родин загиблих учасників бойових дій, мають підготувати до 15 листопада.

Про це сказав президент Володимир Зеленський під час зустрічі з рідними воїнів, які загинули на Донбасі. 

У зустрічі, яка відбулася в Кабінеті Міністрів, також взяли участь прем’єр-міністр Олексій Гончарук та міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда.

Під час зустрічі сторони обмінялися думками щодо змін до закону про статус ветеранів та їхні соціальні гарантії. Родичі військових закликали Зеленського підтримати зміни до законодавства, які були напрацьовані спільно з профільним міністерством, рідними загиблих воїнів, громадськими організаціями та активістами.

Серед ініціатив, які озвучували присутні, зокрема, чітке формулювання поняття «члени сімей загиблих в АТО/ООС» та соціальні гарантії для них. Також на зустрічі обговорювали питання матеріальної підтримки та допомоги дружинам, дітям і батькам загиблих воїнів, а також питання забезпечення пільгового проїзду для цієї категорії громадян.

Глава держави зазначив, що готовий підтримати ці ініціативи.

«Коли законопроєкт буде доопрацьований і переданий до Верховної Ради, я готовий надати йому статус невідкладного, щоб парламент мав змогу швидко його розглянути та ухвалити», — запевнив президент.

Поділитись: