Дев’ятирічна кішка Папілі з Парижа є першою відомою у Франції твариною, в якої виявили коронавірусну хворобу. Тварині вдалося її подолати.

Про це Reuters розповів власник кішки 24-річний Браян. Він попросив інформагентство не називати свого прізвища, бо після того, як захворіла тварина, йому почали писати хейтерські коментарі в соцмережах.

Сам Браян і його батьки, з якими він живе, так само перехворіли коронавірусом. Наприкінці березня вони виявили у себе перші симптоми: втома, кашель, сонливість. Такі ж були й у Папілі.

«Тоді ми подумали: можливо, це COVID-19. Малоймовірно, але можливо», — розповідає Браян. Так і сталося: тесування на коронавірус показало позитивний результат.

Папілі є першою відомою на сьогодні у Франції твариною, що підхопила коронавірус. Та й у світі загалом випадків захворювання тварин на COVID-19 небагато. Як саме вона заразилася — точно поки невідомо. Браян припускає, що тварина могла підхопити вірус від нього чи батьків.

Наразі механізм передачі коронавірусу між тваринами й людьми вивчений недостатньо. Є дослідження, які показують, що тварини можуть передавати його одна одній, а також свідчення, що заразитися від людей можуть їхні домашні улюбленці.

Поділитись: