Міністерка сільського господарства Нідерландів Карола Шутен у зверненні до парламенту підтвердила, що в країні виявили другий випадок зараження людини коронавірусом від норки з COVID-19.

Про це повідомляє Reuters.

Шутен, водночас, зазначила, що ризик підхопити коронавірус від тварини є «мінімальним» — якщо лише не йдеться про ферми, де тварин тримають.

Уперше про передачу вірусу від тварини до людини в Нідерландах повідомили 26 квітня. Тоді зазначалося, що COVID-19 виявили в одного з працівників ферми, де розводять норок для хутра — його він начебто підхопив від тварини.

Наразі механізм передачі коронавірусу між тваринами й людьми вивчений недостатньо. Є дослідження, які показують, що тварини можуть передавати його одна одній, а також свідчення, що заразитися від людей можуть їхні домашні улюбленці.

Станом на 25 травня в Нідерландах понад 45 тисяч людей хворіли або хворіють коронавірусною хворобою, із них понад 5800 померли.

Станом на 25 травня у світі з початку пандемії зафіксували 5 млн 500 тисяч 607 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. З них 2 млн 302 тисячі 69 людей одужали. Водночас 346 721 людина померла. Наразі інфікованими залишається 2 млн 851 тисяча 817 пацієнтів.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: