Прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження  за фактом можливого перешкоджання поліцейським роботі журналіста «Радіо Свобода» Сергію Нужненку.

Прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження  за фактом можливого перешкоджання поліцейським роботі журналіста «Радіо Свобода» Сергію Нужненку.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Під час сутичок під Верховною Радою зранку 3 березня правоохоронець застосував газовий балончик проти журналіста «Радіо Свобода» Сергія Нужненка. Пізніше у нього діагностували хімічний опік.

Як повідомив Нужненко, у цей момент він вів фото- та відеозйомку ранкових подій під будівлею Верховної Ради в центрі Києва. При ньому було посвідчення журналіста, яке він тримав перед собою.

Також цього дня попри наявність жилета із написом «преса» журналіста Громадського Богдана Кутєпова штовхнув представник поліції. Журналіст Insider Владислав Красинський стверджує, що проти нього поліцейські також застосували силу. 

Глава поліції Києва Крищенко наголосив, що відбудеться ретельна перевірка інформації про перешкоджання роботі журналістів.

У Києві під Верховною Радою вранці 3 березня правоохоронці знесли наметове містечко. Під час знесення постраждали щонайменше 10 осіб. Понад 100 осіб затримали правоохоронці.

1 березня Рада в першому читанні підтримала президентський законопроект про Антикорупційний суд. Це було основною вимогою учасників протесту під стінами Верховної Ради. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як жило наметове містечко під Радою.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile