Під час обшуків у наметовому містечку біля Верховної Ради затримали 117 людей.

Під час обшуків у наметовому містечку біля Верховної Ради затримали 117 людей.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у коментарі «Радіо Свобода».

Раніше повідомлялося, що до відділів поліції доставили 111 людей.

За його словами, затримали людей, які здійснювали супротив поліції. З них близько 11 — колишні учасники військових дій на Донбасі.

Він також повідомив, що протягом чотирьох годин після встановлення особистості цих людей відпустили, щодо двох осіб відкрили відповідні провадження. Одна особа перебувала в розшуку, її передали до Святошинського відділу поліції.

Аваков наголосив, що у спецоперації брали участь близько 500 поліцейських, з них більше 200 осіб — брали участь у військових діях на Донбасі.

«Я попросив уточнити, скільки учасників АТО було серед тих, хто брав участь в операції з боку Національної гвардії та поліції. Більше 200, з них понад 100 осіб нагороджені не медальками «учасник АТО», а бойовими орденами та медалями. Це до питання справжності персонажів», — додав Аваков.

Нагадаємо, у Києві вранці 3 березня під Верховною Радою правоохоронці знесли наметове містечко. Понад 100 осіб затримали.  Після знесення наметового містечка під Радою 9 протестувальників доправили до лікарень, один з них у важкому стані.

Повідомлялось, що під час сутичок правоохоронець застосував газовий балончик проти журналіста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під Радою правоохоронці знесли наметове містечко — є затримані й постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)

1 березня Рада в першому читанні підтримала президентський законопроект про Антикорупційний суд. Це було основною вимогою учасників протесту під стінами Верховної Ради. 

Зазначимо, що перші намети біля парламенту встановили 17 жовтня 2017 року, під час акції на підтримку «Великої політичної реформи».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як жило наметове містечко під Радою

Поділитись: