Світ

Зв’язку між вбивством Глушкова й отруєнням Скрипаля немає — поліція Лондона

19 березня, 2018 15:51
Світ/Зв’язку між вбивством Глушкова й отруєнням Скрипаля немає — поліція Лондона
Зберегти
Вигляд
Скотланд-Ярд не знайшов ознак зв’язку між вбивством російського бізнесмена Миколи Глушкова і отруєнням екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки.

Скотланд-Ярд не знайшов ознак зв’язку між вбивством російського бізнесмена Миколи Глушкова і отруєнням екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки.

Про це заявив голова контртерористичного командування поліції Лондона Кларк Джаретт, повідомляє Sky News.

«У ході розслідування (вбивства Глушкова — ред.) не було виявлено нічого, що дозволило б говорити про будь-який зв’язок зі спробою вбивства у Солсбері», — сказав він.

За словами Джаретта, розслідування вбивства Глушкова триває. Поліція вислухала низку свідчень і вивчає понад 400 речових доказів.

«Ми не виявили наразі жодних ознак насильницького проникнення, але судмедексперти продовжують працювати в будинку Глушкова», — заявив він.

Раніше, повідомлялося, що у Британії відкрили справу про вбивство Миколи Глушкова.

16 березня Слідчий комітет РФ також відкрив кримінальну справу щодо вбивства Миколи Глушкова в Лондоні.

Микола Глушков був близьким другом та бізнес-партнером Бориса Березовського, категорично відмовлявся вірити офіційній версії про його самогубство й наполягав, що смерть олігарха вигідна Кремлю. Глушкова знайшли мертвим 13 березня. 

Нагадаємо, за офіційною версією Березовський повісився у власному будинку.  Раніше жодної інформації про ознаки насильницької смерті не було.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смерть Глушкова у Великій Британії: версії та можливі наслідки

Пов`язані новини