Слідчий комітет Росії порушив кримінальні справи щодо отруєння Юлії Скрипаль, доньки екс-розвідника Сергія Скрипаля, і щодо вбивства Миколи Глушкова в Лондоні.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальні справи щодо отруєння Юлії Скрипаль, доньки екс-розвідника Сергія Скрипаля, і щодо вбивства Миколи Глушкова в Лондоні.

Про це повідомляє прес-служба Слідчого комітету РФ. 

«Розслідування буде здійснено відповідно до вимог російського законодавства і норм міжнародного права. Слідством планується залучити до розслідування висококваліфікованих експертів, а також слідчі готові до спільної роботи з компетентними органами Великої Британії», — ідеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Міст шпигунів»: 5 гучних обмінів спецслужб

Юлію Скрипаль доставили до лікарні разом із батьком 4 березня. Їх отруїли нервово-паралітичною речовиною. Скрипаль — екс-співробітник Головного управління розвідки РФ, якого звинуватили у шпигунстві на користь Британії. Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння екс-розвідника Скрипаля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наказ про отруєння Скрипаля, ймовірно, віддав Путін — глава МЗС Британії

Микола Глушков був близьким другом Бориса Березовського, категорично відмовлявся вірити офіційній версії про його самогубство й наполягав, що смерть олігарха вигідна Кремлю. Глушкова знайшли мертвим 13 березня. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смерть Глушкова у Великій Британії: версії та можливі наслідки

Велика Британія вже оголосила про намір вислати з країни 23 російських дипломати у зв'язку з отруєнням екс-розвідника Скрипаля. У Кремлі також попередили про видворення британських дипломатів «будь-якої хвилини».

 

Поділитись: