Заступники голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров та Ахтем Чийгоз прилетять в Україну з Туреччини 27 жовтня, їх прибуття перенесли.

Заступники голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров та Ахтем Чийгоз прилетять в Україну з Туреччини 27 жовтня, їх прибуття перенесли.

Про це повідомила перший заступник міністра інформполітики Еміне Джепарова у Facebook.

«Приліт звільнених заступників голів Меджлісу Ільмі Умерова та Ахтема Чійгоза перенесено. Новий час прибуття до аеропорту Бориспіль повідомимо відразу, як будемо володіти інформацією.  Очікуємо на них завтра — 27 жовтня», — повідомила вона.

Крім того, цю інформацію підтвердив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Він зазначив, що точний час та причини перенесення їх перельоту повідомлять у четвер, 26 жовтня.

Раніше повідомлялось, що Умеров та Чийгоз повинні були прилетіти до Києва у четвер, 26 жовтня.

25 жовтня представників Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова, засуджених в окупованому Криму видали турецькій стороні.

З Туреччини вони поїдуть в Україну.

Так званий Верховний суд окупованого Криму 11 вересня засудив заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза до 8 років позбавлення волі з відбуванням у колонії суворого режиму.

«Суд» визнав Чийгоза винним в організації масових заворушень на мітингу під будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року в Сімферополі — у переддень так званого референдуму.

ЧИТАЙТЕ: Ахтем Чийгоз: 8 років колонії суворого режиму.

Суд Сімферополя 27 вересня засудив Ільмі Умерова до 2 років колонії-поселення.

Слідчі кримського управління ФСБ Росії порушили проти Умерова справу за статтею 280.1 КК РФ в травні 2016 року. За їх версією, у березні заступник голови Меджлісу в ефірі телеканалу АТR публічно закликав «до порушення територіальної цілісності РФ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кримські татари продовжують жити в Криму, як більмо на оці — заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: