Війна

Звільнений з полону український військовий подарував Порошенку газету, яку малював у в’язниці

9 вересня, 2018 15:44
Війна/Звільнений з полону український військовий подарував Порошенку газету, яку малював у в’язниці
Зберегти
Вигляд
Звільнений з полону бойовиків на Донбасі український військовий Олексій Кириченко подарував президенту Петру Порошенку саморобну газету, яку таємно малював у колонії.

Звільнений з полону бойовиків на Донбасі український військовий Олексій Кириченко подарував президенту Петру Порошенку саморобну газету, яку таємно малював у колонії.

Про це Кириченко повідомив у Facebook.

Колишній заручник зустрівся з президентом, коли той відвідав Вінницю.

«Мені випала нагода подякувати йому за підтримку в оздоровленні моїх рідних та ті зусилля, які влада прикладає для звільнення полонених. Подарував президенту України примірник газети, яку видавав у полоні, щоб підтримати наших хлопців», — написав Кириченко.

Саморобну газету він назвав «Тюремний укроп», а випуск — «пілотно-підпільний».

Український військовий Олексій Кириченко перебував у полоні бойовиків «ДНР» від серпня 2014 року після боїв на Савур-Могилі.

Народився в 1975 році в Харкові. До війни був приватним підприємцем. Доброволець. Солдат 42-го Кіровоградського батальйону територіальної оброни Збройних сил України. Служив розвідником при штабі АТО. Після боїв на Савур-Могилі вісім днів полями виходив з оточення, потрапив у полон в серпні 2014 року поблизу Старобєшевого. Про те, що чоловік у полоні, його дружина Лілія дізналась від російського фотографа Марії Турченкової. Спочатку він перебував у будівлі Донецької СБУ, потім його перевели в Макіївську колонію. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Про це треба забути, бо може поїхати дах» — звільнений з полону бойовиків Олександр Олійник

Востаннє обмін заручників відбувся 27 грудня 2017 року. Це перший за два роки та найбільший обмін.  За даними СБУ,  на підконтрольну територію повернулися 73 заручники. Україна передала на окуповану територію 233 людини. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Великий обмін: кого звільнили з полону бойовиків на Донбасі.

Пов`язані новини