Звільнений з полону ультрас «Зорі» Овчаренко: Нас могли здати люди з оточення
Звільнений з полону бойовиків у рамках обміну вболівальник луганської «Зорі» Влад Овчаренко припускає, що його могли здати люди з його оточення, які добре спілкувались з бойовиками.
Звільнений з полону бойовиків у рамках обміну вболівальник луганської «Зорі» Влад Овчаренко припускає, що його могли здати люди з його оточення, які добре спілкувались з бойовиками.
Про це він розповів в інтерв’ю Громадському.
«У нас в Луганську в оточенні були люди, котрі добре спілкувались з «МДБ» («Міністерство держбезпеки ЛНР» - ред.), і котрі просто могли нас злити. Просто люди, які не близькі друзі, а ті, з ким ми спілкувались», — сказав Овчаренко.
Разом з цим він додав, що після початку війни на Донбасі з руху уболівальників «Зорі» близько 90% були патріотами України.
«Половина пройшли Азов (воювали і служили в батальйоні, а відтак полку «Азов» - ред.), пройшли через АТО, пройшли через війну. Можна сказати, що 2-3 людини були відсіяні з руху ще до початку всіх цих подій. Вони пішли в ополчення, а так в основному у нас є або чорне або біле — нейтральності не буває», — уточнив Овчаренко.
Повне інтерв'ю з Владом Овчаренком читайте незабаром на сайті Громадського.
Раніше повідомлялося, що друзі Овчаренка припускали, що так зване «МДБ» могло вийти на нього за допомогою Twitter-акаунта «Луганська хунта». У цього акаунту було майже 3,5 тисячі читачів, і в ньому Овчаренко висловлював проукраїнську позицію.
Наприкінці вересня 2016 року у Twitter Овчаренко написав, що вирішив поїхати з Луганська і збирав гроші. Овчаренко надсилав номер своєї картки, а його друзі припускали, що саме через картку «МДБ» його і знайшло.
ЧИТАЙТЕ: 17 років за шпигунство в «ЛНР»: про вирок та надію на обмін ультрасів луганської «Зорі».
Нагадаємо, на початку листопада 2017 року у самоназваній «ЛНР» ультраса луганської «Зорі» Владислава Овчаренка засудили до 17 років тюрми, його друг Артем Ахмеров отримав 13 років колонії суворого режиму. Обох хлопців «суд республіки» визнав винними в «шпигунстві на користь України».
Їх затримали торік нібито за відео, викладене в інтернеті, на якому хлопці спалюють прапор «ЛНР».
27 грудня на Донбасі відбувся обмін заручників. Це перший за два роки та найбільший обмін.
ДИВІТЬСЯ: Великий обмін: кого звільнили з полону бойовиків на Донбасі.
- Поділитися: