Світ
У Колумбії в’язні влаштували бунт, бо боялись заразитися коронавірусом: щонайменше 23 загиблих
В одній із найбільших в’язниць колумбійської столиці Богота, Ла Модело, спалахнув бунт: ув’язнені боялися, що заразяться коронавірусом, і намагалися вирватися на волю. Унаслідок сутичок в’язнів із правоохоронцями щонайменше 23 людини загинули.
