Світ
У Нью-Йорку через блекаут без світла залишились понад 70 тисяч людей
У центрі Нью—Йорка сталося масове відключення електроенергії, без світла залишилися понад 70 тисяч людей, вимкнулися світлофори, ліфти у будівлях та перестали працювати декілька гілок метрополітену. Повернути електроенергію вдалося за декілька годин.

