Світ
Росія заявила, що матиме власну вакцину від COVID-19 у жовтні. ВООЗ (чомусь) не вірить
У Росії заявили про завершення клінічних випробувань власної вакцини від коронавірусу, розробленої Національним дослідницьким центром епідеміології та мікробіології імені Гамалеї. Всесвітня організація охорони здоров’я до російських заяв поставилася скептично і закликала Москву дотримуватися прийнятих стандартів розробки вакцин.

