Американці інвестуватимуть в економіку КНДР у разі відмови від ядерної програми — держсекретар США
Сполучені Штати дозволять американському приватному сектору інвестувати в економіку Північної Кореї у разі, якщо остання відмовиться від своєї ядерної програми.
Сполучені Штати дозволять американському приватному сектору інвестувати в економіку Північної Кореї у разі, якщо остання відмовиться від своєї ядерної програми.
Про це заявив державний секретар США Майк Помпео, передає Business Insider.
«... Американці, які працюють у приватному секторі ... прийдуть, щоб допомогти вибудувати енергетичну систему в Північній Кореї», — сказав Помпео.
Також, за його словами, США допоможуть інвестувати у північнокорейську інфраструктуру та сільське господарство, але за умови, якщо «країна буде відповідати вимогам США».
У Білому домі також заявляли, що КНДР матиме «великі перспективи» у разі денуклеаризації.
Раніше повідомлялося, що Трамп прагне досягти угоди про повну денуклеаризацію Корейського півострова.
Нагадаємо, президента США Дональда Трампа номінували на Нобелівську премію миру за зусилля, спрямовані на налагодження відносин з Північною Кореєю. Відповідний лист до Норвезького комітету премії надіслали республіканські законодавці.
Президент США Дональд Трамп зустрінеться з главою Північної КореїКім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня. Раніше глава КНДР ніколи не зустрічався з будь-яким з президентів США, а офіційний закордонний візит робив лише одного разу — у Китай.
Раніше державний секретар США Майк Помпео прибув у Пхеньян, щоб підготувати зустріч президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.
4 травня Трамп заявив, що узгодив дату та місце саміту з Кім Чен Ином. Говорячи про майбутню зустріч з Кім Чен Ином, Трамп заявив, що вони можуть «укласти найбільшу угоду в світі».
Північна Корея наполягала на зустрічі Трампа та Кім Чен Ина у Пхеньяні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таємниця ядерної кнопки: її не існує.