КНДР матиме «великі перспективи» у разі денуклеаризації — Білий дім

У Білому домі заявили, що перед Північною Кореєю будуть відкриті «неймовірно потужні перспективи», якщо країна відмовиться від своєї ядерної програми

У Білому домі заявили, що перед Північною Кореєю будуть відкриті «неймовірно потужні перспективи», якщо країна відмовиться від своєї ядерної програми. За словами радника президента США з нацбезпеки Джона Болтона, саме таку позицію буде обстоювати Дональд Трамп на своїй першій зустрічі з главою КНДР Кім Чен Ином.

Про це повідомляє CNN.

«На мою думку, ми пропонуємо Північній Кореї стати нормальною країною та взаємодіяти з рештою світу так само, як це робить Південна Корея», — сказав Болтон.

За його словами, Сполучені Штати прагнуть від Північної Кореї «повної, перевіреної та незворотної денуклеаризації».

«Я думаю, що ми також повинні розглянути і їхні програми хімічної та біологічної зброї, питання повернення на батьківщину громадян Японії та Південної Кореї, які були викрадені північнокорейськими спецслужбами», — додав радник Трампа з нацбезпеки.

Раніше повідомлялося, що Трамп прагне досягти угоди про повну денуклеаризацію Корейського півострова.

Нагадаємо, президента США Дональда Трампа номінували на Нобелівську премію миру за зусилля, спрямовані на налагодження відносин з Північною Кореєю. Відповідний лист до Норвезького комітету премії надіслали республіканські законодавці.

Президент США Дональд Трамп зустрінеться з главою Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня. Раніше глава КНДР ніколи не зустрічався з будь-яким з президентів США, а офіційний закордонний візит робив лише одного разу — у Китай.

Раніше державний секретар США Майк Помпео прибув у Пхеньян, щоб підготувати зустріч президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.

4 травня Трамп заявив, що узгодив дату та місце саміту з Кім Чен Ином. Говорячи про майбутню зустріч з Кім Чен Ином, Трамп заявив, що вони можуть «укласти найбільшу угоду в світі».

Північна Корея наполягала на зустрічі Трампа та Кім Чен Ина у Пхеньяні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таємниця ядерної кнопки: її не існує.