Німецькі екологи судитимуться за заборону будівництва «Північного потоку-2»
Екологічна організація Nabu судитимуться за заборону будівельних робіт газопроводу «Північний потік—2» на ділянці в Грайфсвальдській затоці.
Екологічна організація Nabu судитимуться за заборону будівельних робіт газопроводу «Північний потік-2» на ділянці в Грайфсвальдській затоці.
Про це повідомляє DW.
Повідомляється, що Nabu запросила у Верховного адміністративного суду Грайфсвальда проміжну постанову, щоб дати суду можливість прийняти рішення за позовом проти спорудження газопроводу ще до 15 травня.
Коментуючи можливе будівництво «Північного потоку-2» глава Nabu Ляйф Міллер заявив, що це « нехтування не тільки захистом моря і клімату, а й правом екологів на подання позовів».
У Nabu впевнені, що спорудження «Північного потоку-2 » завдасть «непоправного збитку крихкій екосистемі». Екологи також вважають, що будівництво нового газопроводу зайве, оскільки в Європі недостатньо високий попит на російський газ.
Нагадаємо, Німеччина почала будувати німецьку ділянку російського газогону «Північний потік-2» навіть попри відсутність дозволів всіх країн, територією яких має пройти цей газопровід.
Раніше Порошенко домовився із заступником держсекретаря США Мітчелом про спільні дії з протидії будівництву «Північного потоку-2».
Також президент України Петро Порошенко назвав прихильників будівництва нового російського газопроводу «спільниками РФ». Також Порошенко заявив, що «Північний потік-2» монополізує постачання газу до ЄС із боку Росії.
Раніше повідомлялось, що Європейський суд відхилив позов Нафтогазу про недопуск Газпрому до європейської ГТС.
Раніше в Німеччині заявляли, що Росія має гарантувати Україні обсяги транзиту газу після закінчення контракту у 2019 році.
31 січня Німеччина дозволила прокласти «Північний потік-2» на своїй території, а 27 березня дозволила будівництво.
Також Фінляндія дозволила будівництво газопроводу «Північний потік-2» у своїх економічних зонах.
5 квітня Верховна Рада України закликала світ не підтримувати будівництво російського «Північного потоку-2»