З продюсера Вайнштейна зняли частину обвинувачень
З американського продюсера Гарві Вайнштейна, якого понад 70 жінок звинуватили у зґвалтуванні, зняли частину обвинувачень.
За даними видання, йдеться про звинувачення з боку акторки Люсі Еванс. Раніше вона заявила, що в 2004 році Вайнштейн змусив її вступити з ним в інтимні стосунки під час зустрічі щодо ролі Еванс в одному з фільмів.
Помічник окружного прокурора Мангеттена Джоан Іллуцці-Орбон під час судового засідання повідомив судді, що прокурори не проти зняти це обвинувачення з Вайнштейна через обставини, що ставлять під сумнів заяву Еванс. Після засідання Іллуцці-Орбон допустив, що актрису можуть притягнути до відповідальності за неправдиві свідчення.
Зазначається, що у цій справі проти продюсера обвинувачем крім Еванс виступають ще дві особи, їхні обвинувачення залишаються в силі.
Нагадаємо, продюсера Вайнштейна звинувачують у зґвалтуванні понад 70 жінок. У разі доведення провини, йому загрожує до 25 років позбавлення волі.
Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна.
Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.
Пізніше голлівудська акторка Роуз Макгоун звинуватила Вайнштейна у зґвалтуванні. Британська акторка Кадіан Ноубл також сказала, що продюсер домагався її в готельному номері у французьких Каннах. Акторка Пас де ла Уерта заявила, що Харві Вайнштейн двічі її зґвалтував.
Після статті в New York Times Вайнштейна виключили з Британської академії кіно.
25 травня Вайнштейн здався поліції, але в той же день його відпустили під заставу у мільйон доларів. 31 травня Вайнштейну вручили обвинувальний акт у США.
2 чевня Вайнштейна звинуватили у домаганнях та зґвалтуванні ще троє акторок.
2 липня Вайнштейну висунули нові звинувачення, які передбачають ув'язнення довічно.
Через велику кількість заяв щодо сексуальних домагань у Лос-Анджелесі створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.