В останній день пільгового періоду розмитнення автомобілів на єврономерах всі митниці Державної фіскальної служби здійснюватимуть таке розмитнення до 24.00.

Про це повідомив заступник голови ДФС Віктор Кривіцький під час брифінгу присвяченому підсумкам пільгового періоду з розмитнення «євроблях».

«22 лютого всі митниці ДФС працюватимуть до 24.00. Тобто, всі громадяни, які встигли подати декларації до 24.00 і у них не буде проблем з документами, будуть оформлені, навіть якщо ми не встигнемо їх оформити 22 числа, то вони будуть оформлятися протягом наступних днів», — повідомив Кривіцький.

Зазначимо, що станом на 19 лютого в Україні розмитнили 124 тисячі «євроблях». Власники таких авто сплатили до бюджету 7,67 мільярда гривень.

Раніше У Верховній Раді України зареєстрували законопроект, яким пропонують продовжити пільговий період розмитнення авто на єврономерах до 23 травня 2019 року. Протягом пільгового періоду вартість розмитнення авто зменшена вдвічі.

У ДФС повідомляли, що в Україні щодня розмитнюють понад 2,7 тисячі авто. Також там очікували, що держава отримає 10 мільярдів гривень від розмитнення «євроблях».

Також в Державній фіскальній службі зазначали, що в середньому бюджет отримував 65,8 тисяч гривень доходу від розмитнення однієї «євробляхи».

Нагадаємо, 23 листопада президент України Петро Порошенко підписав закон, який спрощує процедуру розмитнення автівок, зокрема з європейськими номерами, та закон, який підвищує відповідальність за порушення правил розмитнення автомобілів.

Раніше повідомлялось, що протягом 2017 року до України ввезли 965,3 тисяч автомобілів на єврономерах.

Поділитись: