УКРАЇНА

Адвокати доньки Ноздровської: нас не допускають до матеріалів справи про вбивство

9 січня, 2018 15:12
УКРАЇНА/Адвокати доньки Ноздровської: нас не допускають до матеріалів справи про вбивство
Зберегти
Вигляд
Адвокати доньки загиблої правозахисниці Ірини Ноздровської стверджують, що їх не допускають до матеріалів справи про вбивство.

Адвокати доньки загиблої правозахисниці Ірини Ноздровської стверджують, що їх не допускають до матеріалів справи про вбивство.

Про це сказав адвокат Анастасії Ноздровської, доньки убитої Ірини Ноздровської, Олександр Панченко, передає кореспондент Громадського.

Наразі адвокати доньки Ноздровської приїхали до Вишгородського суду, але кажуть, що не знають, чи буде судове засідання.

Адвокат родини Ноздровської Олександр Панченко Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

«Нам ніхто нічого не повідомляв, ми приїхали до суду, бо прочитали зі ЗМІ, що планується суд. Орган досудового слідства не допускає нас, як адвокатів сторони потерпілих, до матеріалів справи», — сказав адвокат.

До будівлі Вишгородського суду під’їхало три автобуси з бійцями полку особливого призначення поліції. Наразі вони чекають в автобусах. Також до суду прийшли знайомі Ірина Ноздровської. 


Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка  розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини,  Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

2 січня у Києві близько 200 людей зібралися з вимогою знайти і  покарати убивць юристки Ірини Ноздровської, яка вела справу загибелі своєї сестри. Вони вимагали розслідувати вбивство Ноздровської главком, а не поліцією Київщини, під процесуальним керівництвом ГПУ.

8 січня МВС заявили, що поліція затримала підозрюваного в убивстві юристки Ірини Ноздровської. Наразі проводиться перевірка свідчень щодо його причетності до вбивства. У поліції не назвали особу підозрюваного, але вказали, що це мешканець Київщини. Поліція оголосила про підозру затриманому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція повністю відтворила маршрут Ноздровської від роботи до метро.

9 січня на Київщині відбувся похорон Ноздровської.

Пов`язані новини