Ініціативна група активістів, яка вимагає віднайти вбивць правозахисниці Ірини Ноздровської, зайшла до відділення Нацполіції у Вишгороді для обговорення ходу розслідування.

Ініціативна група активістів, яка вимагає віднайти вбивць правозахисниці Ірини Ноздровської, зайшла до відділення Нацполіції у Вишгороді для обговорення ходу розслідування.

Про це повідомляє «Укрінформ».

До відділку поліції прийшли більше 10 громадських активістів, а також представники ЗМІ. Однак, журналістів на зустріч не допустили.

Крім того, очільник поліції Київщини Дмитро Ценов заявив, що у справі розслідування вбивства юристки Ірини Ноздровської нікому не оголошено підозри.

Раніше учасники акції із закликом знайти убивць юристки Ірини Ноздровської висунули свої вимоги.

Активісти вимагають розслідувати вбивство Ноздровської главком, а не поліцією Київщини, під процесуальним керівництвом ГПУ.

Нагадаємо, 2 січня у Києві близько 200 людей зібралися з вимогою знайти і покарати убивць юристки Ірини Ноздровської, яка вела справу загибелі своєї сестри.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини, Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської

У справі запросили на допит колишнього нареченого Ноздровської. Він відмовився свідчити, його авто вилучили для експертизи.

У поліції повідомили, що Ноздровська не зверталася до правоохоронних органів з повідомленнями про погрози на її адресу.

Поділитись: