Американські конгресмени сподіваються що президент України Володимир Зеленський залишиться прозахідним і хочуть побачити, яку політику у відносинах з Росією він обере.

Конгресмен від Республіканської партії Адам Кінзінгер висловив впевненість, що відносини між Україною та США залишаться міцними, повідомляє «Голос Америки».

«Що стосується відносин між Україною та Росією, було б добре припинити конфлікт на сході, але на умовах України», – зазначив американський політик.

В свою чергу конгресмен-демократ Джим Коста розповів, що у Конгресі США хочуть побачити, яку саме позицію президент Зеленський обере у відносинах з Росією.

«Нас цікавить, як новий президент України поводитиметься з Росією та Європою. Сподіваємося, він буде прозахідним. Думаю ми повинні продовжити підтримувати демократичні сили в Україні, щоб українці зберігали незалежність і щоб могли продовжувати працювати у напрямку подолання економічних викликів та корупції, яка існує в Україні», – сказав він.

Нагадаємо, 20 травня на зустрічі з представниками Адміністрації та Конгресу США новообраний президент подякував за підтримку України та закликав посилювати санкції проти Росії.

Раніше Зеленський прокоментував спрощене видання російських паспортів мешканцям Донбасу і заявив, що Росії не варто даремно витрачати час на спроби спокусити громадян України паспортами РФ.

Він також не виключив введення нових санкцій проти Росії за спрощену процедуру видачі паспортів для жителів окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Поділитись: