Президент України Володимир Зеленський подякував США за допомогу у подоланні російської агресії та закликав продовжувати посилювати санкції проти Москви.

Про це Зеленський заявив під час зустрічі з представниками Адміністрації та Конгресу США, передає прес-служба президента.

«США є потужним і дуже серйозним партнером для України, перш за все, у подоланні агресії Росії. Самостійно здолати російську агресію на Донбасі та в Криму ми не зможемо. Тому нам потрібна ваша допомога. Хотів би закликати вас, щоб США продовжували посилення санкцій проти РФ», — наголосив Зеленський.

Глава держави подякував США за допомогу у сфері безпеки, а також подякував президенту США Дональду Трампу за привітання і висловив сподівання на зустріч найближчим часом.

З американської сторони у зустрічі взяли участь міністр енергетики США Рік Перрі, спеціальний представник США з питань України Курт Волкер, сенатор США Рон Джонсон.

Нагадаємо, американська делегація прибула на інавгурацію Зеленського і передала йому вітання від Трампа.

Також Зеленського зі вступом на посаду привітала королева Великої Британії Єлизавета II.

Водночас у Кремлі заявили, що президент РФ Володимир Путін не планує вітати Зеленського після його вступу на пост президента України.

20 травня Володимир Зеленський офіційно вступив на посаду президента України. Він одразу заявив, що розпускає Верховну Раду.

Поділитись: