Київське обласне територіальне відділення АМКУ розпочало офіційний моніторинг ринку надання готельних послуг у Києві.

Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету розпочало офіційний моніторинг ринку надання готельних послуг у Києві.

Причина — ажіотаж через підняття цін готелів на період проведення фіналу Ліги Чемпіонів, повідомляють у відомстві.

Там наголошують, що підвищення цін під час спортивних подій — звичайна практика для ринкових відносин, проте синхронне суттєве зростання ціни може свідчити про можливу змову учасників даного ринку.

В той же час, голова Київського обласного територіального відділення АМКУ Олексій Хмельницький на своїй сторінці у Facebook повідомляє, що про відкриття справи проти учасників готельного ринку поки зарано, адже інформації ще недостатньо.

Якщо ж порушників таки виявлять, то щодо них вживатимуть заходи, передбачені чинним законодавством про захист економічної конкуренції — наприклад, можуть накладати штрафи або ж блокувати цінні папери організацій.

Напередодні в Києві запустили флешмоб з безкоштовного надання житла фанам, що приїдуть на фінал Ліги Чемпіонів.

Президент України Перо Порошенко заявив, що через великий ажіотаж у зв’язку з проведенням фіналу Ліги чемпіонів у Києві, він «селитиме гостей у себе вдома».

Також міністр інформполітики Стець запросив родину іноземних фанів Ліги чемпіонів до себе додому.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться у Києві 26 травня. В останньому матчі за перемогу змагатимуться «Реал» та «Ліверпуль». 21 квітня Києву передали кубки ЛЧ. За словами організаторів фіналів Ліги чемпіонів у Києві всі квитки на змагання уже розкуплені

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Реал» — «Ліверпуль»: 5 фактів про команди київського фіналу Ліги чемпіонів

Фани «Ліверпуля» заявили, що звернуться до УЄФА через високі ціни на житло під час фіналу ЛЧ у Києві. За три тижні до фіналу Ліги чемпіонів, готелі суттєво підвищили ціни на проживання. Так само збільшилася вартість добової оренди квартир у центрі Києва.

Укрзалізниця, у свою чергу, запропонувала уболівальникам Ліги чемпіонів у Києві дешеві номери у власних хостелах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки заробить Київ на фіналі Ліги Чемпіонів

Поділитись: