УКРАЇНА

Апеляційний суд дозволив Бочковському поновитися на посаді глави ДСНС

7 серпня, 2018 17:36
УКРАЇНА/Апеляційний суд дозволив Бочковському поновитися на посаді глави ДСНС
Зберегти
Вигляд
Апеляційний суд Києва ухвалив рішення про поновлення на посаді начальника Держслужби України з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського, частково задовольнивши апеляційну скаргу.

Апеляційний суд Києва ухвалив рішення про поновлення на посаді начальника Держслужби України з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського, частково задовольнивши апеляційну скаргу.

Таким чином, апеляційна скарга Кабміну не була задоволена.

За словами адвокатів Бочковського, він може вийти на роботу або ввечері 7 серпня, або 8-го вранці. 

Суд постановив, що Сергію Бочковському повинні компенсувати  всю його зарплатню за період з березня 2015 року, тобто понад 500 тисяч гривень.

Сам Бочковський заявив, що всі, хто причетний до його справи повинні нести відповідальність.

Суддя повідомив, що рішення можна оскаржити.

У травні 2017-го глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що поновлений судом на посаді глави Державної служби із надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський не працюватиме на цій посаді.

Раніше Бочковський звернувся до Кабміну з вимогою поновити його на посаді очільника ДСНС.

27 квітня вранці поновлений на посаді глави ДСНС Бочковський намагався потрапити на робоче місце

Зазначимо, що з травня 2015 року головою ДСНС України став генерал-лейтенант Микола Чечоткін, який досі виконує ці обов'язки.

Голову Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія  Бочковського затримали під час засідання Кабміну 25 березня 2015 року за підозрою в зловживаннях і причетності до корупційних схем у ДСНС. 28 березня 2015 року суд обрав запобіжний захід Бочковському у вигляді тримання під вартою протягом двох місяців.

26 квітня 2018-го суд визнав незаконним звільнення Бочковського з посади голови ДСНС. Таким чином суд скасував розпорядження Кабміну та поновив Бочковського на посаді глави ДСНС з 25 березня 2015 року. 

Також суд визначив стягнення з ДСНС на користь Бочковського середньої зарплати за час вимушеного прогулу з 25 березня 2015 року по день фактичного відновлення на посаді.

Пов`язані новини