УКРАЇНА

Апеляційний суд визнав арешт Шепелєва законним

7 березня, 2018 11:09
УКРАЇНА/Апеляційний суд визнав арешт Шепелєва законним
Зберегти
Вигляд
Апеляційний суд міста Києва залишив під вартою колишнього народного депутата Олександра Шепелєва, якого підозрюють у замовному вбивстві та розкраданні коштів та державній зраді.

Апеляційний суд міста Києва залишив під вартою колишнього народного депутата Олександра Шепелєва, якого підозрюють у замаху на вбивство та розкраданні коштів та державній зраді.

Про це повідомляє прес-служба суду.

6 березня колегія суддів Апеляційного суду міста Києва розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту в інтересах підозрюваного Шепелєва.

За результатами апеляційного розгляду ухвалу суду про арешт Шепелєва від 10 лютого 2018 року залишили без змін. Апеляційну скаргу сторони захисту, подану в інтересах підозрюваного, не задовольнили.

Нагадаємо, 9 лютого 2018-го колишнього народного депутата України Олександра Шепелєва затримали за підозрою в замаху на вбивство, банківських махінаціях та ще за низкою проваджень. У ГПУ заявили, що у Шепелєва при затриманні знайшли посвідчення «МДБ ДНР».

Коли його привезли на засідання суду для обрання запобіжного заходу, на його обличчі помітили синці.

У Службі безпеки України заявляли про законність дій працівників під час затримання колишнього депутата Олександра Шепелєва.

10 лютого Печерський районний суд Києва обрав для Шепелєва запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 8 квітня. Тоді ж захист Шепелєва заявив, що оскаржить рішення суду про взяття під варту екс-депутата. Один із захисників екс-народного депутата 10 лютого у суді погрожував зброєю працівнику ГПУ.

В Україні колишнього депутата підозрюють у вчиненні низки особливо тяжких та тяжких злочинів. Його звинувачували в розкраданні коштів «Родовід Банку» і замовленні кількох убивств, зокрема, банкіра Сергія Кириченка в 2003 році і полковника МВС Романа Єрохіна в 2006-му, а також замаху на вбивство банкіра Сергія Дядечка в 2012 році.

Вперше Шепелєв був оголошений у розшук у січні 2013 року. Він утік до Угорщини, яка в березні 2014 року видала його Україні. Однак у липні того ж року Шепелєв утік з лікарні до Росії разом із охоронцем. 

У березні 2015 року Шепелєва затримали російські правоохоронці, суд дозволив екстрадувати його в Україну. У квітні 2015-го Генеральна прокуратура України звернулася до Росії із запитом про видачу Олександра Шепелєва. Втім, екстрадиція так і не відбулася, в серпні 2016 року він був звільнений з російського СІЗО.

 

 

 

Пов`язані новини