Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила чинним запобіжний захід колишній першій заступниці голови Державної міграційної служби Діні Пімаховій у виді нічного домашнього арешту.

Про це повідомляє пресслужба суду.

«За результатними судового розгляду суд вирішив відмовити у задоволенні апеляційної скарги захисника», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Пімахова має перебувати вдома з 22:00 до 6:00 щоденно.

У суді уточнюють, що «рішення набрало законної сили з моменту проголошення, є остаточним та оскарженню в касаційному порядку не підлягає».

Нагадаємо, 24 грудня 2019-го Вищий антикорупційний суд відправив колишню першу заступницю голови Державної міграційної служби Діну Пімахову під нічний домашній арешт до 21 лютого 2020 року.

Пімахову також зобов’язали носити електронний браслет, прибувати за викликом до детектива, прокурора чи суду, а також утримуватися від спілкування зі свідками. Підозрювана здала на зберігання свій закордонний паспорт.

За версією обвинувачення, у червні 2017 року Пімахова, працюючи на посаді першого заступника голови ДМС, за хабар запропонувала організувати оформлення посвідки на проживання в Україні громадянину В'єтнаму на один рік з можливістю продовження терміну до трьох років. Її викрили у скоєнні злочину в результаті спецоперації НАБУ під прикриттям.

Перед цим, 25 травня, Національне антикорупційне бюро повідомило Пімаховій про підозру в отриманні 1,8 тисячі доларів хабаря.

Поділитись: