Технології

Apple заблокувала оновлення Telegram через вимоги Роскомнагляду — Дуров

31 травня, 2018 14:55
Технології/Apple заблокувала оновлення Telegram через вимоги Роскомнагляду — Дуров
Зберегти
Вигляд
Засновник Telegram Павло Дуров вважає, що Apple заблокувала оновлення месенджера, оскільки російська влада наказала видалити додаток з магазину App Store.

Засновник Telegram Павло Дуров вважає, що Apple заблокувала оновлення месенджера, оскільки російська влада наказала видалити додаток з магазину App Store.

Про це Дуров написав у своєму  Telegram-каналі.

«Деякі функції Telegram, наприклад стікери, працюють з помилками на новій версії iOS 11.4, але Apple заборонила Telegram оновлювати всі версії свого додатки для iOS після того як Telegram заблокували в Росії, і російська влада зажадала від Apple видалити Telegram з App Store», — заявив Павло Дуров.

Він також зазначив, що користувачі з Росії — це лише 7% від загальної аудиторії Telegram, але Apple обмежила поновлення для всіх користувачів месенджера у всьому світі.

Зокрема, через це Telegram не зміг повністю відповідати новим правилам обробки персональних даних GDPR, які набрати чинності в Європі в кінці травня.

Нагадаємо, що 28 травня російська агенція інтернет-цензури Роскомнагляд направила компанії Apple листа з вимогою припинити розповсюджувати месенджер Telegram у Росії за допомогою онлайн-магазину App Store.

29 квітня у Росії відбулася акція на підтримку  заблокованого у країні месенджера Telegram.

Суд РФ постановив заблокувати месенджер Telegram на території Російської Федерації 13 квітня. Причиною стала відмова надати представникам ФСБ ключі шифрування, які дозволили б їм читати листування користувачів.

Дуров прокоментував блокування Telegram у Росії.

16 квітня у Росії почали блокувати Telegram. Крім того, у країні заявили, що блокуватимуть інструменти для обходу заборони Telegram.

Того ж дня Роскомнагляд почав блокувати ІР-адреси компаній  Amazon та Google, хостинг яких використовує нещодавно заборонений в Росії месенджер Telegram.

30 травня Telegram повідомив про глобальне блокування оновлень месенджера в App Store.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Telegram тримає удар: як месенджер протистоїть Роскомнагляду.

Пов`язані новини