Технології

Apple відкликав корпоративний сертифікат Facebook для iOS розробок

The Verge
Технології/Apple відкликав корпоративний сертифікат Facebook для iOS розробок
Зберегти
Вигляд
Компанія Apple відкликала корпоративний сертифікат Facebook для розробки додатків для iOS через те, що соціальна мережа використовувала його для отримання особистих даних користувачів.

Оскільки Apple відкликала сертифікат, то перестали працювати десятки внутрішніх додатків Facebook. Переважно це бета-версії програм, які соціальна мережа тестувала не публічно.

Facebook пропонував своїм користувачам додаток, що витягував всі особисті дані з телефона за 20 доларів в місяць. Раніше в серпні подібна історія трапилась с VPN Onavo, що був під виглядом VPN, але насправді збирав дані з Facebook. 

Додаток Facebook також порушив правило корпоративного сертифіката, згідно з яким, застосунок можна використовувати лише на телефонах працівників.

Раніше повідомлялося, що Facebook планує створити розділ LOL із мемами та смішними відео для підлітків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Приватності не існує: 150 компаній, серед яких Amazon, Apple і Netflix, отримували доступ до особистих даних на Facebook

Компанія Cambridge Analytica незаконно отримала доступ до даних близько 87 мільйонів користувачів соцмережі та могла вплинути на вибори багатьох країн світу, зокрема й президентські вибори у США 2016 року, оскільки працювала над президентською кампанією Дональда Трампа.

Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica.

Засновник Facebook втратив понад $5 млрд через виток даних 50 млн користувачів Facebook.

Нагадаємо, Facebook перед майбутніми проміжними виборами у США видалив 559 сторінок та 251 акаунтів, які викликали підозри.

Також нагадаємо, 28 вересня компанія Facebook заявила, що «допустила хакерську атаку» на соцмережу, унаслідок якої було отримано доступ до особистих сторінок близько 50 мільйонів людей. Проблема пов'язана з інструментом «переглянути як», який дозволяє бачити власні профілі від імені інших користувачів.

2 серпня директор з безпеки Facebook подав у відставку. Алекс Стамос назвав три роки роботи «дуже важким періодом». Тепер він викладатиме у Стенфордському університеті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Пов`язані новини