Аудит державного концерну Укроборонпром коштуватиме бюджету близько 5 мільйонів доларів.

Про це в ефірі «5 каналу» заявив заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони Сергій Кривонос.

«Нам дуже важливий аудит, тому що проведення аудиту покаже, що ми прозорі, що ми готові до співпраці. Партнери розуміють, що ми маємо і в якому стані. І це дає бажання завести інвестиції в нашу країну», — сказав Кривонос.

Та додав, що Україна веде перемовини з аерокосмічною, оборонною компанією Boeing. На думку Кривоноса, в Україні можна залучити значну кількість авіаремонтних заводів обслуговування та ремонту літаків Boeing.

Нагадаємо:

  • 16 березня президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення його прозорості, яке передбачає аудит і ревізію діяльності концерну Укроборонпром із залученням експертів країн-партнерів.
  • Згодом Порошенко заявляв, що під час аудиту у державному концерні Укроборонпром з деяких документів знімуть гриф таємності.

З чого все почалося:

  • Програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» випустила розслідування, у якому йдеться, що син заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони Олега Гладковського — Ігор є учасником схем з розкрадання в оборонному комплексі України. Олег Гладковський, своєю чергою, є близьким другом президента Петра Порошенка. За даними розслідувачів, керівництво концерну Укроборонпром знало про шахрайські оборудки й давало на них згоду.
  • Порошенко звільнив Гладковського, а на його місце поставив чинного першого заступника командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ та екс-кандидата у президенти Кривоноса.
Поділитись: