Аукціон з продажу кримського судна «Норд», який оголосили у Системі електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ), не відбувся через не допущення учасників до торгів.

Зазначається, що загалом на купівлю кримського судна подали заявки 12 учасників, проте організатори торгів їх відхилили.

«Торги не відбулися, оскільки ні один з зареєстрованих учасників не сплатив гарантійний внесок для участі у торгах», — повідомив директор СЕТАМ Віктор Вишньов.

Стартова ціна аукціону складала 1,6 мільйона гривень. Проте через те, що продаж так і не відбувся, на повторному аукціоні вартість буде знижено.

Про аукціон з продажу судна «Норд» стало відомо 23 жовтня.

Зазначимо, що 19 жовтня судно «Норд» передали в управління АРМА. Відповідне рішення ухвалив Херсонський міський суд.

Нагадаємо, 25 березня в Азовському морі українські правоохоронці затримали судно з анексованого Криму під прапором РФ.

На борту «Норда», який зупинили за 15 миль від Обіточної коси, було 10 членів екіпажу. Затримане судно відвезли до порту Бердянська для подальший перевірок. На кораблі виявили трал для лову риби та 5 тон морепродуктів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тюлька під російським прапором: за що в Україні судять рибалок судна «Норд»

19 квітня Державна прикордонна служба України заявила, що двоє членів екіпажу «Норда» залишили Україну з підробленими паспортами РФ. Вже удень під час оформлення пасажирів на рейс до Мінська, прикордонники відмовили у виїзді ще 7 українцям-членам суднокоманди «Норд»

У червні повідомлялось, що суд зняв заборону на відвідування Криму для капітана судна «Норд».

Пізніше у прокуратурі Криму заявили, що члени екіпажу керченського судна «Норд» можуть безперешкодно повертатися додому в анексований Крим, оскільки є лише свідками у справі капітана судна.

Також прокуратура завершила досудове розслідування у справі щодо капітану судна «Норд».

Речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян повідомив, що екіпаж судна «Норд» не нестиме адміністративної відповідальності за незаконний перетин кордону України, оскільки збіг термін розгляду справи в суді.

Зазначимо, що Україна не визнає ані російської реєстрації «Норду», ані російських паспортів екіпажу, адже вони були видані в Керчі. Рибалки — українські громадяни, які порушили порядок виїзду з окупованого Криму, вийшовши з Керченського порту, який був закритий українською владою ще навесні 2015 року.

Поділитись: