Автомобіль «Таврія» Державної служби кадастру, на якому приїхали підозрювані у вбивстві в Бердянську Віталія Олешка, викрали.

Автомобіль «Таврія» Державної служби кадастру, на якому приїхали підозрювані у вбивстві в Бердянську Віталія Олешка, викрали.

Про це йдеться у відповіді Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області на інформаційний запит Громадського.

«Згідно з наявними документальними даними в Головному управлінні, жодних дозволів на користування вищевказаним автомобілем третім особам — А.Матюшину та М. Ломаці — головним управлінням  не надавалося», — йдеться у відповіді.

Крім того, у Держгеокадастрі зазначили, що за фактом викрадення автомобіля вони звернулися до поліції Запорізької області.


Відповідь Держгеокадастру на запит Громадського

Раніше з ухвали Бердянського міськрайонного суду та за інформацією видання «Крапка» стало відомо, що автомобіль «Таврія», на якому зловмисники приїхали вбивати ветерана та активіста Віталія Олешка, викрали.

31 липня в Бердянську Запорізької області застрелили місцевого активіста Віталія Олешка. Він був добровольцем батальйону «Донбас», брав участь у боях за Іловайськ.

Чотирьом особам повідомили про підозру у вбивстві Олешка. Раніше поліція повідомляла про затримання п'ятьох підозрюваних у справі.

1 серпня начальник управління Нацполіції в Запорізькій області Сергій Коміссаров заявив, що поліція опрацює версію щодо  причетності народного депутата від «Волі Народу» Олександра Пономарьова до вбивства учасника бойових дій Віталія Олешка (позивний «Сармат»). Також Коміссаров повідомив, що для вбивства бердянського активіста, учасника бойових дій на Донбасі Віталія Олешка нападники спеціально підготували два автомобілі.

Бердянський міськрайонний суд взяв під варту трьох  підозрюваних у вбивстві «Сармата». 3 серпня Суд взяв під варту четвертого підозрюваного у вбивстві «Сармата».

Правоохоронці розглядають три основні версії вбивства Олешка:

  • злочин вчинено особами, які входять до злочинних організацій

  • убивство через активну громадську діяльність

  • убивство через підприємницьку діяльність

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Убивство «Сармата»: що відомо про учасника війни на Донбасі та активіста Віталія Олешка

Поділитись: