Життя / Соціальний захист

Бенксі дав нову назву картині, яка нещодавно «самознищилася» на аукціоні

CNN
Життя/Соціальний захист/Бенксі дав нову назву картині, яка нещодавно «самознищилася» на аукціоні
Зберегти
Вигляд
Картина «Дівчинка з червоною кулькою» яка нещодавно «самознищилася» на аукціоні Sotheby’s, отримала нову назву.

Як пише CNN з посиланням на представників аукціонного дому, тепер її автор — художник Бенксі — перейменував твір у «Love is in the Bin» («Любов у корзині»).

Зазначено, що нова назва є алюзією на назву пісні Джона Пола Янга «Love is in the Air» («Любов у повітрі»).

За даними видання, право власності на арт-об’єкт залишається в анонімної власниці з Європи, яка придбала його під час торгів на аукціоні за 1,4 мільйона доларів.

«Коли шреддер опустився і робота була порізана, спочатку я була шокована. Але потім я почала усвідомлювати, що в мене буде своя частинка мистецької історії», — розповіла колекціонерка.

Раніше ми повідомляли, що на аукціоні картину художника продали за понад мільйон доларів. Після стуку молотка вмонтований у рамку шредер пошматував твір мистецтва на смужки.

Невдовзі Бенксі показав, як вмонтував у раму механізм для знищення картини.

Бенксі — псевдонім англійського андерграундного художника графіті , політичного активіста та режисера, особа котрого не встановлена. Навколо його біографії та справжнього імені точиться багато суперечок. Згідно з найпоширенішими версіями, його справжнє ім'я — Роберт або Робін Бенкс.

Графіті Бенксі стали з'являтися на вулицях з початку 1990 років. Нині його роботи оцінюються у мільйони доларів і значно збільшують вартість нерухомості, на яких розміщені.

Пов`язані новини