Війна

Без миротворців на Донбасі неможливо вивести бойовиків — Клімкін

19 лютого, 2018 23:38
Війна/Без миротворців на Донбасі неможливо вивести бойовиків — Клімкін
Зберегти
Вигляд
Без розміщення миротворців ООН на Донбасі з регіону неможливо буде вивести окупаційні «адміністрації» бойовиків.

Без розміщення миротворців ООН на Донбасі з регіону неможливо буде вивести окупаційні «адміністрації» бойовиків.

Про це в ефірі ICTV сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

«Якщо не завести міжнародний компонент на Донбас, то вибити окупаційну адміністрацію буде неможливо. Для цього треба рішення Путіна і друге — рішення про те, яким чином завести миротворців так, щоб це спрацювало», — сказав міністр.

Він наголосив, що Росія має піти з Донбасу, а миротворці — зайти. Інакше уздовж лінії зіткнення на Донбасі буде заморожений конфлікт.

Говорячи про результати Мюнхенської конференції Клімкін сказав: найважливішим є те, що країни не дозволять Росії «грати за її правилами».

Також Клімкін заявив, що процес розгортання місії ООН на Донбасі займе місяці.

Раніше міністр оборони Швеції Пітер Хултквіст заявив, що його країна готова надати свої війська для миротворчої місії ООН на Донбасі, якщо на це погодяться Росія і Захід.

Порошенко заявив, що Україна готова до переговорів про впровадження миротворчої місії ООН на Донбасі, зазначивши, що для цього треба лише «дотиснути Росію».

У звіті експерта ООН йшлося, що організація має розглянути залучення 20 тисяч миротворців з країн, які не є членами НАТО, та ще 4 тисячі поліцейських, які б допомогли врегулювати конфлікт на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ексклюзивне інтерв'ю Громадського з Волкером: «Щоб миротворці ООН зайшли на Донбас, Росія повинна вивести свої сили».

Пов`язані новини