Більша частина ветеранів полку «Азов» поїхали із Золотого. Наразі там залишилося 20 представників полку.

Про це під час спільного брифінгу в Станиці Луганській заявили міністр оборони України Андрій Загороднюк і заступник начальника Національної поліції Вадим Троян.

«Вони приїхали з акцією підтримки і вже поїхали. Там залишилося їх два десятка як волонтерів», — сказав Троян.

Загороднюк додав, що «функції ніякої у них немає».

Разом з посадовцями на брифінгу були присутні дві мешканки Золотого.

«Дві жінки прилетіли з нами з Золотого, які вчора кричали: «Ми не хочемо щоб відводили, тому що ми боїмося». Але побачили тут ситуацію...», — зазначив Троян.

«Я і зараз боюся, але я побачила зовсім іншу сторону... Ми готові до змін. Тут, скажімо, дуже красиво. Дай Бог, щоб і у нас так було», — додала одна з жінок.

Раніше лідер партії «Національний корпус» Андрій Білецький заявив, що ветерани ООС залишаться в Золотому, навіть якщо будуть виведені війська.

1 жовтня на переговорах у Мінську домовились розвести сили біля Петрівського та Золотого. Після цього має бути узгоджена дата зустрічі лідерів «нормандської четвірки», заявили в Кремлі.

В українському Міноборони повідомили, що ЗСУ технічно готові до розведення військ у Петрівському та Золотому. В ОБСЄ заявили, що розведення має початися 7 жовтня.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, розведення сил і засобів в Золотому і Петровському не почалося 7 жовтня, оскільки кілька днів тому бойовики обстріляли ці населені пункти.

Поділитись: