Частка вживаних автомобілів у загальному обсязі придбаних у 2018 році авто склала 58,8%. Загалом, протягом 2018 року українці поставили на облік 116,8 тисячі вживаних авто та 81,8 тисячі нових.

Про це повідомляє Асоціація автовиробників України.

Там зазначають, що сплеск у реєстрації вживаних автомобілів спричинило ухвалення нового закону щодо розмитнення.

Так, у грудні 2018 року, після набуття чинності нового закону про розмитнення вживаних авто, їхня частка у загальному обсязі придбаних автомобілів склала 75%. Тобто, лише кожна четверта придбана автівка у грудні була новою.

«Маркою-лідером на первинному ринку легкових авто з пробігом став Volkswagen. У 2018 році українці поставили на облік 19250 імпортованих фольксвагенів не першої свіжості, що втричі більше ніж нових автомобілів цієї ж марки», — повідомляють в асоціації.

Нагадаємо, 23 листопада президент України Петро Порошенко підписав закон, який спрощує процедуру розмитнення автівок, зокрема з європейськими номерами, та закон, який підвищує відповідальність за порушення правил розмитнення автомобілів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові протести «євробляхарів»: вимагають, щоб вартість розмитнення не залежала від віку авто 

Раніше повідомлялось, що протягом 2017 року до України ввезли 965,3 тисяч автомобілів на єврономерах.

Раніше в Державній фіскальній службі зазначали, що в середньому бюжет отримував 65,8 тисяч гривень доходу від розмитнення однієї «євробляхи».

Поділитись: