УКРАЇНА

Більшість злочинів проти представників ЛГБТ кваліфікують як хуліганство — директора «КиївПрайду»

18 червня, 2018 22:31
УКРАЇНА/Більшість злочинів проти представників ЛГБТ кваліфікують як хуліганство — директора «КиївПрайду»
Зберегти
Вигляд
Більшість злочинів проти представників ЛГБТ-спільноти кваліфікують як хуліганство і потім ці справи закривають за строком дії.

Більшість злочинів проти представників ЛГБТ-спільноти кваліфікують, як хуліганство і потім ці справи закривають за строком дії.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському розповіла директора ГО «КиївПрайд» Руслана Панухник.

«Є, як я вже сказала злочини на ґрунті ненависті, які вчиняють стосовно людей, які належать до ЛГБТ-спільноти і далі це все не розслідується. Ці злочини не кваліфікуються як злочини на ґрунті ненависті», — заявила вона, додавши, що таким чином держава сприяє безкарності таким злочинам. 

За словами Панухник, у більшості випадків ці злочини на рівні прийняття заяви уже не кваліфікують, як злочини на ґрунті ненависті.

«Максимум що кваліфікується — це хуліганство. Далі у процесі розслідування зникають докази або не можливо нічого знайти, постійно потрібно писати скарги щодо того, що не внесено до єдиного реєстру. Або подальші скарги на те, що це постійно замовчується, відкладається у довгий ящик. В результаті все це закривається за строком дії» — розповіла Панухник.

Нагадаємо,за перші три місяці 2018 року екстремістські групи намагалися зірвати 12 різних подій.

10 травня у Києві представниками праворадикальної організації зірвали лекцію про права ЛГБТ-спільноти ніхто не постраждав.

31 березня у Полтаві представники Національного корпусу зірвали тренінг організації TERGO для психологів, присвячений особливостям роботи з представниками ЛГБТ-спільноти.

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти