Біля Офісу президента на Банковій триває «Варта Року», співорганізатором якої є «Рух опору капітуляції». Учасники заявили, що у разі потреби готові чергувати тут до ранку.

Про це передає кореспондентка hromadske.

Наразі тут перебуває близько 800 людей. Територію охороняє поліція, перед входом на територію встановлені рамки для перевірки речей.

Серед координаторів — «Рух опору капітуляції», «Свобода», «Національний корпус», «Національні дружини», «Демократична сокира».

Організатори заявили, що очікують на брифінг Володимира Зеленського о 22:00 після зустрічі «нормандської четвірки», який будуть транслювати на великому екрані. Після цього вони вирішать свої подальші дії. За їхніми словами, якщо помітять ризик здачі інтересів України, вони оголосять безстрокову акцію.

Зокрема вони наголошують на неможливості перетину так званих «червоних ліній»: проведення виборів на тимчасово окупованих територіях, допоки не буде відновлено контроль над усією ділянкою російсько-українського кордону, поступки РФ у питанні повернення Криму, федералізація держави, відмова від європейського курсу тощо. Учасники запевнили, що у разі потреби готові чергувати тут до ранку.

Акція розпочалася ввечері 8 грудня. Мета — змусити президента Володимира Зеленського не допустити здачі національних інтересів країни під час зустрічі «Нормандської четвірки» 9 грудня у Парижі.

Раніше біля Офісу президента учасники «Руху опору капітуляції» встановили наметове містечко та сцену, а також анонсували початок так званої «Варти Року».

Нагадаємо, 9 грудня у Парижі відбувається зустріч лідерів «нормандської четвірки» — Володимира Зеленського, Володимира Путіна, Ангели Меркель та Еммануеля Макрона — щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Усе про переговори на «нормандському саміті» читайте в нашому онлайні.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile