Оточення канцлерки Німеччини Ангели Меркель не очікує прориву у вирішенні конфлікту на сході України після зустрічі в «нормандському форматі» 9 грудня.

Про це в інтерв’ю hromadske сказав німецький журналіст Конрад Шулер.

«З того, що я чую: вони (оточення Меркель — ред.) вбачають проблему з черговістю заходів, які є частиною Мінських домовленостей. Що ми маємо робити спочатку? Чи ми маємо вивести озброєння спочатку, повернути контроль над кордоном Україні, або провести вибори, чи надати спеціальний статус Донбасу. Усі ці питання ще не вирішені», — зауважив Шулер.

За словами журналіста, оточення німецької канцлерки має «крихку надію», що стрімке економічне зростання України може в довготривалій перспективі змінити настрої на непідконтрольному Донбасі. Шулер зазначив, що тоді на Донбасі населення почне вважати, що «для них краще бути частиною України, ніж частиною Росії».

Нагадаємо, 9 грудня у Парижі вперше за три роки зібралися лідери України, Росії, Німеччини та Франції, так звана «нормандська четвірка». Вони зустрінуться, аби відновити перемовини щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Під час саміту планується перша особиста зустріч Володимира Зеленського і Володимира Путіна.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile