Фото:

Алефтина Кахідзе

Справи Майдану налічують майже 150 кримінальних проваджень, 9,5 тисяч свідків і майже 3 тисячі постраждалих. Усі ці справи не розслідуються, доки Рада не внесе правку до закону про Держбюро розслідувань. Вона дозволить перевести до ДБР без конкурсу слідчих ГПУ, які займались справами Майдану. З 20 листопада цього, згідно з реформою прокуратури, вона втратила функцію слідства. Доки справи не розслідують, голодує адвокатка родин Небесної сотні, Євгенія Закревська.

Цей подкаст відкриває серію із трьох випусків, присвячених Майдану. Журналістки hromadske Ангеліна Карякіна і Анастасія Станко говорять про справу 20 лютого 2014 року — найтрагічнішого дня в історії Революції Гідності, коли на вулиці Інститутській у Києві загинули 48 протестувальників. Настя й Ангеліна розповідають про перебіг суду, який триває вже 4 роки, нікому не відомі історії фігурантів, слідчих та головуючого судді. Слухайте у ApplePodcast та SoundCloud.

На обкладинці подкасту — малюнок української художниці Алевтини Кахідзе, яка співпрацювала з авторками над ілюстраціями матеріалів про Майдан.

Ми розповідаємо про справи Майдану шостий рік. Для того, аби продовжувати це робити, нам потрібна ваша допомога. Будь-який внесок допомагає створити репортаж з суду, інтерв'ю з фігурантами, фільм чи історію, якої ви ще ніколи не чули. Підтримайте нас на спільнокошті тут, станьте членом нашої спільноти. Дякуємо!

Слухайте у ApplePodcast та SoundCloud.

На обкладинці подкасту — малюнок української художниці Алевтини Кахідзе, яка співпрацювала з авторками над ілюстраціями матеріалів про Майдан.

Поділитись: