Сергій Бочковський, якого Апеляційний суд Києва поновив на посаді начальника Держслужби України з надзвичайних ситуацій, планує повернутися на роботу після отримання рішення суду.

Сергій Бочковський, якого Апеляційний суд Києва поновив на посаді начальника Держслужби України з надзвичайних ситуацій, планує повернутися на роботу після отримання рішення суду.

Про це Громадському повідомив його адвокат Ігор Федоренко.

За його словами, суд надсилає рішення у справі всім учасникам процесу в десятиденний строк.

«Після того, як буде отримано офіційне рішення, це приблизно 10 днів, я думаю, що ми прийдемо на роботу і Бочковський почне виконувати свої службові обов’язки», — сказав Федоренко.

Він зазначив, що рішення про поновлення Бочковського на посаді вступило в силу після розгляду справи в першій інстанції, але через формальні, на думку юриста, причини його не допустили на робоче місце.

«Тому ми почекаємо, щоби нам не відмовляли і не розказували, що це рішення (суду — ред.) ще не надійшло», — пояснив адвокат.

Також Федоренко додав, що подача касаційної скарги не впливає на набуття чинності рішення апеляційної інстанції. 

Нагадаємо, 7 серпня Апеляційний суд Києва ухвалив рішення про поновлення Бочковського на посаді начальника ДСНС.

У травні 2017-го глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що поновлений судом на посаді глави Державної служби із надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський не працюватиме на цій посаді.

Раніше Бочковський звернувся до Кабміну з вимогою поновити його на посаді очільника ДСНС.

27 квітня вранці поновлений на посаді глави ДСНС Бочковський намагався потрапити на робоче місце

Зазначимо, що з травня 2015 року головою ДСНС України став генерал-лейтенант Микола Чечоткін, який досі виконує ці обов'язки.

Голову Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія  Бочковського затримали під час засідання Кабміну 25 березня 2015 року за підозрою в зловживаннях і причетності до корупційних схем у ДСНС. 28 березня 2015 року суд обрав запобіжний захід Бочковському у вигляді тримання під вартою протягом двох місяців.

26 квітня 2018-го суд визнав незаконним звільнення Бочковського з посади голови ДСНС. Таким чином суд скасував розпорядження Кабміну та поновив Бочковського на посаді глави ДСНС з 25 березня 2015 року. 

Також суд визначив стягнення з ДСНС на користь Бочковського середньої зарплати за час вимушеного прогулу з 25 березня 2015 року по день фактичного відновлення на посаді.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile