Голова Офісу Президента України Андрій Богдан заявив, що йому пропонували поділити дохід від корупційних схем сумою у 40 мільйонів доларів в обмін на те, що Віталій Кличко залишиться на посаді голови КМДА.

Про це він заявив під час пресконференції. 

«Декілька днів тому на мене виходив один з адвокатів. Він представився адвокатом одного з таких «смотрящих», який заважає пану Кличку управляти містом. І висловив таку пропозицію: робота з місцевим бюджетом міськради й міської державної адміністрації дозволяє їм отримувати 40 мільйонів доларів на рік. Просив не рухати голову КМДА і запропонував цей бюджет поділити. На жаль, я не був готовий до такої зустрічі, то я не зміг зафіксувати ці дані», — заявив Богдан.

Також він додав, що мав дві зустрічі з Віталієм Кличком, під час яких наголошував, що він має скласти повноваження голови Київської міської державної адміністрації. За словами Богдана, Віталій Кличко втратив контроль над управлінням столиці. Натомість, реальна влада у місті належить іншим людям.

Нагадаємо, 24 липня Офіс президента попросив у Кабінету міністрів внести подання на звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка. Сам Кличко заявив, що розділення посад міськголови та глави КМДА суперечить Конституції.

Раніше глава Офісу президента Андрій Богдан пригрозив Віталію Кличку розмежуванням посад міського голови Києва і голови КМДА. Після цього Кличко зустрівся з президентом Володимиром Зеленським, який підтвердив йому чутки про розділення повноважень мера столиці й очільника Київської міської державної адміністрації.

Поділитись: