Глава Офісу президента Андрій Богдан розповів, чому, на його думку, секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк пішов з цієї посади.

Про це Богдан розповів в інтерв’ю «Українській правді».

Він зазначив, що давно знайомий з Данилюком і саме він привів його у команду Зеленського.

«Питання було не до ефективності. Питання було в тому, що Саша весь час себе бачив у різних місцях, але не в тому, де він перебував. І він не займався поточною роботою, він займався стратегічним плануванням життя держави, а заодно і світу», — пояснив Богдан причину звільнення екс-секретаря РНБО.

Він додав, що «можливо в майбутньому» Данилюк, «як великий політик», зможе реалізувати «свої організаторські здібності».

«Але ми були занадто малі, занадто тісні для такого впливового політика», — сказав Богдан, як зазначає видання, «з невимушеною іронією».

На запитання, чи готовий Богдан прийняти Данилюка назад, він відповів: «Звичайно, якщо знайдеться місце, де він буде ефективним і результативним, то, можливо, наш діалог відновиться».

Нагадаємо, однією з причин рішення подати у відставки Данилюк називав конфлікт з Богданом. Зокрема він заявив, що президент Володимир Зеленський повинен звільнити Богдана з посади глави Офісу президента через конфлікт інтересів у справі ПриватБанку.

Зокрема Данилюк заявив, що пішов у відставку через можливе скасування націоналізації ПриватБанку.

27 вересня стало відомо, що Олександр Данилюк подав у відставку з посади секретаря РНБО.

30 вересня президент Володимир Зеленський погодив звільнення Данилюка.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile