Брат голови Офісу президента України Андрія Єрмака Денис вперше прокоментував відеозаписи про «торгівлю держпосадами», які оприлюднив народний депутат від «Слуги народу» Гео Лерос.

Про це він написав у Facebook.

За словами Дениса Єрмака, на плівках він зустрічається із різними людьми, які «пропонують різноманітні проєкти та ідеї, а також висвітлюють існуючі проблеми і корупційні схеми, які є у відповідних структурах».

Він зауважив, що згідно із законом він вільний громадянин, який має право зустрічатися з ким завгодно, знайомитися з ідеями громадян, проєктами, брати на розгляд їхні резюме тощо.

Він наголосив, що не є державним чиновником і у нього є ГО «Українське Бюро Національного Розвитку» яке займається разробками, науковими адаптаціями проєктів, пов’язаних з економікою, соціонікою.

«Той факт, що мій брат працює в Офісі президента не має обмежувати мої законні права на трудову діяльність. Я український громадянин і свої права знаю»,

— написав Денис Єрмак.

Він також стверджує, що запис на плівках «нарізали» із вирваним контекстом.

Брат голови ОП зауважив, що вважає цю ситуацію спрямованою атакою на Андрія Єрмака, «який дуже заважає певним олігархам та особливо російським спецслужбам».

Раніше глава ОП Єрмак заявив, що депутат Лерос, який оприлюднив плівки, є «інструментом, який використовують люди, які сьогодні борються не тільки зі мною, вони борються з українською владою і командою президента».

Нагадаємо, 29 березня народний депутат Гео Лерос опублікував відеозаписи, на яких брат голови Офісу президента Андрія Єрмака проводить переговори про працевлаштування на певні посади в органах влади.

Серед запропонованих посад звучали Київська митниця, Міністерство інфраструктури та Укрзалізниця. Також спілкувалися про телеканал «Україна» та Національний комплекс «Експоцентр України».

У відповідь на це Андрій Єрмак повідомив, що подасть заяви до Служби безпеки та Державного бюро розслідувань.

30 березня Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження у цій справі — за фактом можливої корупції під час призначення людей в державні органи влади.

Згодом стало відомо, що провадження відкрило і Державне бюро розслідувань.

Своєю чергою, депутат Лерос заявив, що стосовно нього відкрили кілька кримінальних проваджень, зокрема й за мурал на станції метро «Осокорки».

Поділитись: