УКРАЇНА

Брата Саакашвілі відпустили з Печерського відділку міграційної служби

2 вересня, 2017 14:31
УКРАЇНА/Брата Саакашвілі відпустили з Печерського відділку міграційної служби
Зберегти
Вигляд
Брата Міхеіла Саакашвілі Давида відпустили з Печерського районного відділу Державної міграційної служби.

Брата Міхеіла Саакашвілі Давида відпустили з Печерського районного відділу Державної міграційної служби.

Про це повідомляється на сторінці партії Міхеіла Саакашвілі «Рух нових сил».

За словами представників партії, Давида Саакашвілі було затримано без офіційних підстав. Наразі адвокати готують заяву до поліції щодо перевищення службових повноважень правоохоронцями. 

Також захисники заявляють, що представниками міграційної служби не було надано документів про відсутність підстав для проживання Давида Саакашвілі в Україні.

Те, що брата Саакашвілі відпустили з відділку підтверджує і колишній заступник генпрокурора, а нині член партії «Рух нових сил» Давід Сакварелідзе. Він також повідомив про відсутність протоколу адміністративного затримання Давида.

Раніше повідомлялось, що вранці 2 серпня у Києві співробітники поліції затримали брата Міхеіла Саакашвілі. Згодом стало відомо, що Давида Саакашвілі доставили до міграційної служби у Печерському районі і що його планують вислати з України.

26 липня Порошенко своїм указом позбавив  Саакашвілі   українського громадянства. Пізніше президент пояснив це тим, що з Міграційної служби надійшли документи, що при подачі на громадянство Саакашвілі була подана неправдива інформація.

У цей час сам екс-глава Одеської ОДА перебував за кордоном, згодом Саакашвілі заявив, що 10 вересня приїде в Україну з Польщі.

Також повідомлялося, що Мін’юст Грузії сподівається на видачу Саакашвілі після повернення до України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

 

Пов`язані новини