Станом на ранок 23 травня в Бразилії виявили майже 331 тисячу людей, які хворіли чи хворіють на COVID-19. Це другий показник у світі, який поступається лише США.

Про це повідомляє Reuters.

Також у Бразилії за 22 травня 1001 людина померла від ускладнень коронавірусної хвороби. Загалом із часу епідемії коронавірусу через нього померли 21 048 людей.

На тлі різкого зростання кількості випадків COVID-19 у Бразилії Всесвітня організація охорони здоров’я напередодні оголосила Латинську Америку новим епіцентром пандемії.

Президент Бразилії Жаїр Болсонару раніше публічно заперечував серйозність загрози коронавірусу для країни, називаючи його легкою формою грипу, і звинувачував опозицію, ЗМІ й почасти місцеву владу в намаганні скористатися епідемією для усунення його з посади.

Через незгоду з діями Болсонару 15 травня міністр охорони здоров’я Бразилії Нельсон Тейх подав у відставку з посади, пробувши на ній без двох днів місяць. Його попередника — Луї Анріке Мандету — звільнив президент країни Жаїр Болсонару, який не погодився із рішеннями МОЗ щодо боротьби з пандемією коронавірусу.

Станом на ранок 23 травня у світі з початку пандемії зафіксували 5 млн 306 тисяч 237 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. З них 2 млн 160 тисячі 159 людей одужали та 340 047 — померли. Наразі інфікованими залишається 2 млн 806 тисяч 31 людина.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику.
Поділитись: