Світ / Європа

Британія уперше дозволила жінкам служити в будь-яких військах

Уряд Британії
Світ/Європа/Британія уперше дозволила жінкам служити в будь-яких військах
Зберегти
Вигляд
У Великій Британії жінкам уперше дозволили служити у будь-яких родах військ. Для жінок тепер відкриті всі військові спеціальності, включно з підрозділами сил спецоперацій, такі як Спеціальна повітряна служба.

«Не хочу говорити, що я першопроходець, але хочу, щоб мій приклад наслідували. Думаю, жінки можуть багато чого запропонувати», — сказала молодший капрал Кет Діксон, яка пішла служити у танкові війська, додала ВВС.

З квітня 2019 року жінки вже зможуть навчатися для служби в піхоті, а до кінця поточного року чинні службовиці можуть перейти на службу до морської піхоти. Тренінги для перших жінок у цих військах почнуть в 2019 році.

«Жінки служать у Збройних силах понад 100 років, працюючи різноманітними спеціалістами на життєво важливих посадах. Тому я дуже радий, що відсьогодні вперше в історії наші Збройні сили будуть визначатися здібностями, а не статтю. Дозвіл на службу в будь-яких військах для жінок зробить наші сили більш сучасними», — заявив міністр оборони Гевін Вільямсон.

Нагадаємо, 12 жовтня Порошенко підписав закон про рівні права жінок і чоловіків під час служби у Збройних силах України та інших військових формуваннях.

14 жовтня в Україні жінка вперше отримала військове звання генерала.

На День Незалежності України жінки уперше пройшли окремою коробкою на військовому параді.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Торік я дивилася парад по телевізору, а тепер я — одна з них»

Пов`язані новини