Світ

Британія досі не встановила підозрюваних в отруєнні Скрипалів

1 травня, 2018 19:42
Світ/Британія досі не встановила підозрюваних в отруєнні Скрипалів
Зберегти
Вигляд
Велика Британія наразі не встановила підозрюваних, які безпосередньо здійснили отруєння екс-розвідника РФ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Велика Британія наразі не встановила підозрюваних, які безпосередньо здійснили отруєння екс-розвідника РФ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Про це заявив радник прем’єр-міністра з питань національної безпеки Марк Седвілл, відповідаючи на запитання депутатів у комітеті оборони британського парламенту про встановлення підозрюваних, передає Reuters.

Седвілл розповів, що зараз проводяться профілактичні заходи і поліція посилює захист інших перебіжчиків, які також можуть опинитися під загрозою.

Нагадаємо, наприкінці квітня британські ЗМІ повідомили, що поліція Британії встановила ключових підозрюваних у замаху на вбивство Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль потрапив до лікарні з важким отруєнням 4 березня. З ним була його донька Юлія. 

Британське слідство вважає, що отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля навряд чи було б здійснене без схвалення Кремля.

Полковника військової розвідки РФ на пенсії Сергія Скрипаля у 2006 році засудили до 13 років ув'язнення за шпигунство на користь Британії. Його визнали винним у передачі Секретній розвідці Британії свідчень російських агентів, які працювали під прикриттям в ЄС.

Екс-розвідника звільнили в межах обміну між США і Росією у 2010 році. Його помилував тодішній президент РФ Дмитро Медведєв. Незабаром Скрипаль отримав політичний притулок у Великій Британії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Британії назвали причини, чому підозрюють РФ в отруєнні Скрипалів

Пов`язані новини