У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі заявили, що відмова німецького суду в екстрадиції Україні ексдепутата Олександра Онищенка не вплине на розгляд кримінальної справи.

Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

У САП додали, що оскарження рішення німецького суду не передбачено, але його можуть переглянути через появу нових обставин.

21 січня 2020 року Вищий антикорупційний суд дозволив проводити спеціальний судовий розгляд у справі Онищенка, а саме: за відсутності самого обвинуваченого.

«Як і раніше колишній народний депутат може будь-коли з’явитися в Україну та брати участь в судових засіданнях», — зазначили у прокуратурі.

Нагадаємо, у Німеччині суд відмовив в екстрадиції в Україну колишнього народного депутата Олександра Онищенка через недотримання «стандартів міжнародного права щодо умов утримання в тюрмах».

Нагадаємо, 16 березня 2016 року детективи НАБУ у супроводі спецпідрозділів прийшли з обшуками в офіс до тодішнього депутата від «Волі народу» Олександра Онищенка. В Антикорупційному бюро пояснили, що Онищенка підозрюють у створенні злочинного угрупування і розкраданні державних коштів за участі держкомпанії «Укргазвидобування».

18 лютого 2019-го Спеціалізована антикорупційна прокуратура затвердила та передала до суду обвинувальний акт стосовно депутата Онищенка.

Поділитись: