УКРАЇНА

Через створення окружних судів справу Януковича можуть розглядати заново — ГПУ

10 січня, 2018 12:25
УКРАЇНА/Через створення окружних судів справу Януковича можуть розглядати заново — ГПУ
Зберегти
Вигляд
У Генпрокуратурі заявляють, що у зв'язку зі створенням окружних судів, справу проти екс-президента Віктора Януковича будуть розглядати заново.

У Генпрокуратурі заявляють, що у зв'язку зі створенням окружних судів, справу проти екс-президента Віктора Януковича будуть розглядати заново.

Про це у інтерв'ю «5 каналу» повідомив заступник генпрокурора Євген Єнін.

«Ми висловлюємо стурбованість результатами створення окружних судів. Залишаються відкритими питання щодо справ того самого Януковича, оскільки у зв'язку зі створенням окружного суду існує ймовірність того, що всі матеріали будуть слухати заново», — заявив Єнін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ліквідація чи реорганізація: як рішення президента може вплинути на справи Майдану

Водночас він додав, що Генпрокуратура не може допустити цього. «Ми не можемо собі дозволити слухання заново всіх резонансних кримінальних проваджень, які є навіть у органах прокуратури», — додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Втеча екс-президента, анексія Криму та контакти з Кремлем: що розповіли Аваков та Яценюк на суді про держзраду Януковича

Президент-утікач звинувачується в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни. За цими статтями колишньому президентові загрожує до 15 років ув’язнення.

Улітку цього року адвокат Януковича заявив, що екс-президент подав до ГПУ заяву про державний переворот.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Пов`язані новини